UV čočky na mobil digitální pouzdra mobil crazy mobil Ray-Ban sluneční - mobil

Kontaktní čočky a sport

Hrajete rádi golf, tenis, nebo milujete in-line?  I malá dioptrická vada však může ovlivnit Váš sportovní výkon. I 0,5 dioptrie může zapříčinit zbytečné promáchnutí míče při ping-pongu. Chcete si dopřát plnohodnotný požitek ze svých sportovních aktivit? Vyberte si kontaktní čočky pro sport. Poradíme Vám, jak je vybrat.

Výhody kontaktních čoček při sportu
Chcete být lepší než Vaši soupeři? Využijte výhodu kontaktních čoček. Kontaktní čočky Vás neomezují jako brýle. Poskytují lepší periferní vidění, než klasické brýle. Díky kontaktním čočkám máte širší zrakové pole, potenciálně větší ostrost každého oka. Kontaktní čočky se Vám nezamlží. Budou chránit Váš zrak, Vy se můžete koncentrovat na výkon.

Jaké kontaktní čočky vybrat pro sport?
Pro sport jsou nejvhodnější jednodenní kontaktní čočky. Nemusíte mít strach, že je ztratíte a dají se snadno vyměnit. Doporučujeme Vám jednodenní čočky Acuvue, které jsou opatřeny UV filtrem.
Užijte si pohyb na plno a vyberte si jednodenní čočky.

Pro které sporty se kontaktní čočky nejvíce hodí?
Výhody kontaktních čoček poznáte při každém sportu. Opravdový komfort však pocítíte při běhání, raketových sportech, při míčových hrách, na in-linech i adrenalinových sportech.

Objednejte si kontaktní čočky pro sport ještě dnes a užijte si léto plné zábavy.

© 2024 KupČočky.cz
Vytvořil Marek Kebza