UV čočky na mobil digitální pouzdra mobil crazy mobil Ray-Ban sluneční - mobil dioptrické nízký pro mobil

Reklamace

Přestože na kontaktní čočky nezaznamenáváme prakticky žádné reklamace, je dobré abyste věděli, že pokud k takové reklamaci přeci jen dojde, poskytujeme Vám minimálně stejnou záruku jako v kamenném obchodě.

Je proto i v našem zájmu řešit případnou reklamaci co nejrychleji a k vzájemné spokojenosti, takže nebudete na vyřízení čekat déle než pár dnů.

Reklamace se nevztahuje na čočky zničené mikroorganismy a na mechanická poškození způsobená nesprávnou manipulací  s kontaktní čočkou (roztržení, odštípnutí okraje, atd. )

Náklady na dopravu reklamovaného výrobku k nám, Vám budou zpětně uhrazeny v případě uznání reklamace.

Reklamaci proto podávejte písemně s dodáním reklamovaného výrobku, jeho specifikaci, popisem reklamované vady, připojte i kopii dokladu a nezapomeňte uvést kontakt na Vás. Reklamované zboží nám zašlete řádně zabalené a ve stavu, aby se přepravou ještě více nepoškodilo, nebo neznehodnotilo. Kontaktní čočky nám posílejte ve stavu, ve kterém je posouzení reklamace ještě možné. Čočky musí být buďto v původním, nerozdělaném blisteru, nebo v pouzdře určeném pro skladování čoček, navíc opatřeném roztokem, aby čočky při přepravě nevyschly.

Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu Vás informujeme.

Reklamovaný výrobek není nutné adresovat konkrétnímu pracovníkovi, můžete jej zaslat na jakýkoliv kontakt uvedený v rubrice kontakty.

Celý reklamační proces značně urychlíte, před jejím odesláním, konzultací s námi.
Zavolejte nám, nebo napište! Jsme tady pro Vás.

Jak si nasadit kontaktní čočky
Dárky zdarmaProdukty
k porovnání (0)
Do dopravy zdarma
zbývá 1.600 Kč
Novinky
1 086 345
produktů skladem
Zaregistrujte se
pro sbírání bodů
Ověřeno zákazníky
Najděte si ověřeného optometristu ve svém okolí. Díky našemu katalogu získáte doporučení na optiky a optometristy, kteří Vám odborně vyšetří zrak, pomohou s výběrem čoček i jejich aplikací.