Ocuvite Complete 60 tablet- exp.06/2017

Omlouváme se, ale zboží není aktuálně možné zakoupit.
Výrobce: Bausch & Lomb
Produkt značky Bausch & Lomb

Ocuvite Complete je doplněk stravy s vitamíny, minerály a karotenoidy.
Kvalita života znamená uchovat si sílu zraku Vidět a vnímat okolí nám umožňuje složitá metabolická výměna, která funguje správně pouze tehdy, jestliže je zajištěn dostatečný přísun potřebných živin. Souvislost mezi výživou a funkcí očí byla nepochybně prokázána.
Ocuvite Complete přispívá k potřebné ostrosti zraku a tím k výkonnosti očí. Očím škodí intenzivní práce u monitoru počítače, několikahodinové sledování televize, dlouhé čtení, noční jízda autem, ale také nedostatek spánku, konzumace alkoholu a kouření. Vzniká tak větší množství tzv. "volných radikálů" (vysoce reaktivních substancí, jež působí na citlivé struktury smyslových buněk a poškozují jejich funkční schopnost), které mohou zapříčinit např. předčasné stárnutí. K odbourání volných radikálů disponuje tělo vlastním antioxidačním ochranným systémem, na němž se rozhodujícím způsobem podílejí vitaminy C a E, stopové prvky selen a zinek a rovněž příslušné karotenoidy. Proto je vhodné a žádoucí ochranný systém posilovat.

Ocuvite Complete obsahuje vyváženou kombinaci výživných látek nepostradatelných jak pro uchování tělesných funkcí, tak pro látkovou výměnu očí. Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké koncentraci nacházejí v centrální oblasti sítnice. Zde, v místě nejostřejšího vidění, jsou oční buňky zastoupeny v obzvláště velkém množství. Lutein působí jako biologické "sluneční brýle". Absorbuje podobně jako ochranný světelný filtr ultrafialové záření a chrání tak citlivou buněčnou strukturu před oxidačními změnami. Vitaminy C a E tvoří nepostradatelnou součást antioxidačního systému a spolu s nejdůležitějšími stopovými prvky zinkem a selenem podporují regeneraci očních buněk.

Složení na 1 tabletu doporučené denní dávky: Lutein 5,00 mg Zeaxanthin 1,00 mg Vitamin C 90,00 mg Vitamin E 15,00 mg Zinek 7,50 mg Ocuvite Complete je doplněk stravy s vitaminy, minerály a karotenoidy.
Doporučená denní dávka : 1-2 tablety denně během jídla, zapít trochou tekutiny. Doporučené dávkování by nemělo být překročeno. Děti od 9 let mohou užívat denně jednu tabletu v případě nedostatku vitamínů nebo oslabení antioxidačního ochraného sytému těla. Jedná se o chuťově neutrální hladké tablety potažené filmem, předností balení je umístění tablet do plata. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu ani zdravý životní styl! Pouze vyvážená a rozmanitá strava zajišťuje tělu optimální příjem živin. Ocuvite Complete také neléčí žádná onemocnění očí, ani nenahrazuje dioptrické brýle nebo kontaktní čočky. Čtěte příbalový leták!


Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte nám na 727 887 352.
© 2024 KupČočky.cz
Vytvořil Marek Kebza