Vitamínové tablety Pro-Visio-Forte 30 +10 tbl zdarma - poškozený obal

Omlouváme se, ale zboží není aktuálně možné zakoupit.
Výrobce: Ostatní
EAN: 8588000227433

Zboží je dodáváno bez papírového obalu!!!

Pro-Visio Forte
– přírodní produkt se zvýšeným obsahem luteinu. Komplexní doplněk stravy se zvýšeným obsahem luteinu a zeaxantinu, s výtažkem z borůvek, s vitamínem E a selenem, který je vhodný ke snížení rizika vzniku a progrese degenerativních onemocnění očí (např. Věkem Podmíněné Makulární Degenerace – VPMD), zvláště vhodný je před a po operaci šedého zákalu (katarakty), a k šetření trávicího traktu. Tablety se svěží chutí borůvek se cumlají. Přípravek je vhodný pro oči namáhané dlouhým čtením, pro oči namáhané u monitoru počítače nebo televize. Je vhodný pro oči starších osob jako předcházení ztráty zraku kvůli věkem podmíněné degeneraci sítnice. Je zvláště vhodný pro oči namáhané noční jízdou v autě. Oči po operaci šedého zákalu chrání před světlem, které nadměrně proniká do oka přes umělou nitrooční čočku. Mohou jej užívat i diabetici.
Lutein a zeaxantin působí jako silné antioxidanty. Lutein se ukládá jednak do čočky, jednak do místa nejostřejšího vidění v centru sítnice. Působí jako filtr. Jako „přírodní sluneční brýle“, které absorbují škodlivé světelné záření. Lutein a zeaxantin chrání místo nejostřejšího vidění v centru sítnice před oxidačním poškozením, které by mohlo vést až ke slepotě.
Borůvkový extrakt a borůvková šťáva obsahuje největší množství aktivních bioflavonidů, označovaných jako antokyanidy. Ty zlepšují ostrost zrakovou, podporují rychlejší adaptaci na světlo a na tmu. Zlepšují noční vidění a vidění za šera, což nejvíce ocení krátkozrací. Antokyanidy mají protizánětlivé účinky, snižují propustnost drobných cév a posilují cévní stěnu. Mají pozitivní vliv na cévy a vlásečnice lidí trpící cukrovkou.
Vitamín E má významnou úlohu při ochraně buněčných membrán, podporuje cirkulaci v cévách a regeneraci buněk oka.
Selen je základní stopový prvek s antioxidačním účinkem. Pomáhá předcházet civilizačním chorobám, přispívá k pružnosti tkání. Selen a vitamín E účinkují synergicky.

Složení: 10 mg luteinu a 0,5 mg zeaxantinu, Borůvkový extrakt a borůvková šťáva, 15 mg vitamínu E, 50 µg selenu
Obsah balení: 30 + 10 tablet zdarma
Dávkování: Užívá se jen jedna tableta denně. Tabletu nepolykejte! Nechte ji rozpustit v ústech jako bonbón se svěží chutí borůvek. Kúra k dosažení požadovaných účinků musí být dlouhodobá. Ideální je nasycení organizmu po čas 2 – 3 měsíců. Pro trvalé užívání se doporučuje použít přípravek Pro-Visio. Nebezpečí předávkování nehrozí. Pro-Visio Forte je možno užívat i s jinými léky. Interakce nejsou známy.
Výrobce: Unimed Pharma


Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte nám na 727 887 352.
© 2024 KupČočky.cz
Vytvořil Marek Kebza