UV čočky na mobil digitální pouzdra mobil crazy mobil Ray-Ban sluneční - mobil dioptrické nízký pro mobil

Johnson & JohnsonSpolečnost Johnson & Johnson je celosvětově uznávaným výrobcem kontaktních čoček a nejen v oblasti zdravotnictví zaujímá čelní místo. Pokud patříte k lidem s vysokou citlivostí očí, potom jsou kontaktní čočky Johnson & Johnson určeny přesně pro Vás. Firma Johnson & Johnson patří mezi lídra na světovém trhu ve výrobě kontaktních čoček, které vynikají vysokou kvalitou a maximálním pohodlím při nošení.

V nabídce našeho e-shopu Kup-cocky.cz naleznete široký výběr kontaktních čoček této značky:
• a to jak čočky jednodenní 1-Day Acuvue TruEye, 1-Day Acuvue Moist, čí 1-Day Oasys
• tak i čočky 14ti denní Acuvue Oasys, Acuvue Advance či Acuvue 2

Acuvue Oasys od Johnson & Johnson pro citlivé oči


Johnoson & Johnson Acuvue Oasys jsou nové, silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené pro obzvláště citlivé oči. Acuvue Oasys obsahují speciální složku Hydraclear Plus, která udržuje čočky dostatečně vlhké. K jejich dalším hlavním přednostem patří vysoká propustnost kyslíku, která zaručuje naprosté pohodlí při nošení i v náročných podmínkách, jakými jsou například klimatizované kanceláře či dlouhodobá práce na PC.

 Acuvue Oasys jsou vysoce smáčivé a velmi hladké kontaktní čočky vhodné především pro oči, které při nošení čoček pociťují suchost a pálivost.

Johnson & Johnson spolehlivý partner pro Vaše oči


Výrobky společnosti Johnshon & Johnson vynikají především inovací a moderními přístupy firmy, o čemž svědčí i řada ocenění na mezinárodních výstavách. Přestože v nabídce naleznete především dvoutýdenní kontaktní čočky, ani měsíční či jednodenní kontaktní čočky nejsou výjimkou. Zvláště jednodenní kontaktní čočky jsou oblíbené především pro svoji snadnou údržbu, kdy nepotřebujte již žádný roztok pro jejich čištění. Čočky jednoduše ráno nasadíte a večer vyhodíte – snadné, rychlé a efektivní.


Objednejte si skvělé kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson a přesvědčte se sami o jejich kvalitách.
Jak si nasadit kontaktní čočky
Dárky zdarmaProdukty
k porovnání (0)
Do dopravy zdarma
zbývá 1.600 Kč
Novinky
1 099 556
produktů skladem
Zaregistrujte se
pro sbírání bodů
Ověřeno zákazníky
Spolehlivost, velký výběr
Anonym, 14.01. 2019
rychlé dodání
Anonym, 19.12. 2018
Keďže mi tovar nedošiel včas z dôvodu na strane Českej pošty - (pre začiatok stratili zásielku), tak som požiadal o zrušenie objednávky. Ochod mi bez problémov vyhovel, a následne keď sa zasielka s oneskorením našla, už som ju nemusel prevziať. Hodnotím obchod plným počtom hviezdičiek, ako sa k tomu postavili. Veď práve takéto sitácie najlešie vypovedajú o kvalitách obchodu.
Anonym, 11.12. 2018
Vše proběhlo velmi rychle, potřebné informace v čas. Žádné zbytečné zdržování.
Anonym, 9.09. 2018
Najděte si ověřeného optometristu ve svém okolí. Díky našemu katalogu získáte doporučení na optiky a optometristy, kteří Vám odborně vyšetří zrak, pomohou s výběrem čoček i jejich aplikací.

Přihlásit se k newsletteru

Přihlášením k newsletteru získáte lepší ceny na vybrané produkty.


Zavřít